Dzień Otwarty w Publicznym Przedszkolu nr 20

Dzień Otwarty w Publicznym Przedszkolu nr 20

Podczas zorganizowanego przez Urząd Miejski w Mielcu w nowym budynku Przedszkola Miejskiego nr 20 Dnia Otwartego, można było uzyskać wszechstronną wiedzę na temat budynków w standardzie pasywnym, ich charakterystyki i walorów użytkowych.

Obiekt w Mielcu, który wybudowano właśnie w takim energooszczędnym standardzie stał się nie tylko inwestycyjną wizytówką miasta Mielca, ale także jest inspiracją dla innych samorządów zainteresowanych takimi innowacyjnymi przedsięwzięciami.

Można się było o tym przekonać podczas niedawnej wizyty samorządowców z Zawiercia, którzy z dużym  zainteresowaniem zapoznawali się z zastosowanymi w mieleckim obiekcie rozwiązaniami.

Temu celowi służyło także sobotnie wydarzenie z udziałem m. in. Zastępcy Prezydenta Miasta Mielca Pawła Pazdana, w programie którego była m.in. prezentacje Projektanta Przedszkola – Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach Sp. J., film o budowie pasywnej, a także zwiedzanie budynku przedszkola. O szczegóły budowy w standardzie pasywnym można było dopytywać wykonawców PM nr 20 przedstawicieli firmy ARKADA Sp. z o.o. oraz ZETES Sp. z o.o.

Źródło: Urząd Miejski w Mielcu

Previous Podsumowanie dwudniowych działań "Trzeźwy weekend"
Next Wieczór z piosenką spod pióra Młynarskiego i Osieckiej

Może to Ci się spodoba

Jak zrobić oczko wodne z wodospadem?

Wykonanie oczka wodnego z wodospadem własnymi rękami jest dość łatwe – potrzebujesz tylko trzech głównych elementów: zbiornika magazynowego, pompy i zasilacza. A nawet najmniejszy wodospad, umiejętnie wpisany w krajobraz letniego

Małopolska wyda miliard złotych na infrastrukturę kolejową

W 2015 r. ma ruszyć Szybka Kolej Aglomeracyjna w Małopolsce. Pierwsze pociągi pojadą jednak już za rok. Województwo na rozwój tej części transportu publicznego wyda nawet miliard złotych do 2020 r.

Porady Wydziału Prewencji KWP w Krakowie dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, porady dla rodziców

Rodzicu zadbaj o swoje dziecko podczas letnich wakacji – porady Wydziału Prewencji KWP w Krakowie. Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka to podstawowe zadania, przed którymi stoimy jako rodzice. To właśnie my

Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci

Wraz z rozwojem techniki i powszechnym  dostępem do sieci  klienci coraz częściej robią zakupy  przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów  bez konieczności wychodzenia z domu.

Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy

Gorliccy policjanci wspólnie z druhami OSP oraz ratownikami GOPR odnaleźli 53-letniego zdesperowanego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna bezpiecznie trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. 21 sierpnia br. do

Szkolenie w zakresie komunikacji z osobami niesłyszącymi

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się szkolenie (02.03.2017r.) z zakresu komunikowania się z osobami niesłyszącymi, poprowadzone przez p. Monikę Folwarczną oraz p. Adama Janulka, przedstawicieli Fundacji PL –

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź